Отзывы

Katharina Drozd

Катюша, ты большая молодец! Умеешь почувствовать желания и воплотить их в реальность! Спасибо тебе и всей команде за совместную работу, всё было просто волшебно и главное очень душевно! Желаю много красивых проектов, пусть всё получается!

Nataly Kukhta

Як добре, що є люди, які вміють красиво і якісно виконувати свою роботу! Весілля - одна з найважливіших подій у житті! Тож дозвольте професіоналам зробити її незабутньо-феєричною!

Мария Мальгина

Очень творческая команда, так держать!!!!

Janna Borysenko

Неймовірно рада, що під час планування свого весілля зустріла саме тебе, Катюш!

Дякую тобі за твою креативність і відповідальність, за твої поради і підтримку! Наше весілля було дійсно райське! Квіти, зелень, свічки, дзеркала, бенгальські вогні, запуск повітряних куль, і багато інших сюрпризів..цього просто не можно забути, хочеться повернутися в той час і знову відчути цю атмосферу.

Хочу додати, що з тобою дуже легко і приємно співпрацювати. В тебе багато ідей і ти любиш свою справу! Бажаю тобі та всій команді успіхів!

Николай Зинченко

Настоящим профессионалам - лучшие рекомендации!

Alex Dzyuba

Все было сделано очень профессионально, сказочно красиво и с душой. Катя, спасибо огромное!

Андрей Крылов

Очень круто и профессионально! Так держать!

Екатерина Маслова

Про таких говорять: "Людина на своему місці"

Колектив ТД "Нострум"

Колектив ТД "Нострум" дякує професійному #флористу, який оформив #декор нашого стенду. #Катерина_Болгаріна https://www.facebook.com/yaltaperl - велика подяка за створення краси, піднесення настрою, за позитив і смак!!!!

Nosturm

Хочу подякувати надзвичайній дівчині та великому професіоналу Катерині Болгариної не тільки за бездоганне оздоблення виставкового стенду, але за чудовий настрій. Дякую! За квітами, оформленням та настроєм тільки сюди! Це кохання на все життя!